Opinie par:


Przed wyjazdem na plenerową sesję ślubną wyobrażaliśmy sobie, z lekką obawą, że będziemy szli,
wokół nas będzie biegał fotograf, ustawiał nas, „głowa w prawo, ręka w górze” itd. Nic z tych rzeczy.
Sesja była po prostu rewelacyjną zabawą. A zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. A potem
jeszcze sposób ich przekazania. Czysta przyjemność.

Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe zdjęcia, ale też spędzić niebanalnie czas :)
Monika i Krzysiek

monika i krzysiek


Jak podziękować fotografowi, który najpiękniejszy dzień naszego życia oprawił w piękną ramę, która
zachwyciła nie tylko nas ale i wszystkich gości? Gorąco polecamy tego kreatywnego, profesjonalnego i mega pozytywnego człowieka i artystę, bo z pewnością zasługuje na ten przydomek. Jeśli pragniecie zdjęć, które cieszą, bawią,
wzruszają i mają „to coś” to nie mogliście wybrać lepiej;)

Dziękujemy;)
Edyta i Przemek

edyta i przemek


Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Od początku urzekło nas Twoje zaangażowanie i pasja, z jaką oddajesz się fotografowaniu. Musimy dodać, że sama współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości! Twój profesjonalizm oraz poczucie humoru pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której efekty możemy podziwiać w naszym albumie .

Nasze zdjęcia są wyjątkowe, nasycone emocjami i miłymi wspomnieniami – same w sobie stanowią najlepszą rekomendację dla Bartosza.

Dziękujemy Ci z całego serca!
Ewelina i Kamil

ewelinaikamil

Profesjonalizm, entuzjazm i wiedza sprawiły, że wspomnienia z najważniejszego dnia naszego życia pozostaną na zawsze żywe. Sesja plenerowa przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie, a to dzięki otwartości na nasze pomysły, humorowi rozładowującemu napięcie i umiejętności stworzenia intymnej atmosfery nawet w środku zatłoczonego miasta. Piękny album okazał się niezwykłą pamiątką nie tylko dla nas, ale również dla rodziny.

Serdecznie polecamy współpracę z Bartkiem.
Sylwia i Tadeusz.

sylwiaitadeusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Bartosza. Przede wszystkim ujął nas tym, że w ogóle nie było go widać podczas ceremonii w kościele oraz na weselu. Zdjęcia wyszły przepiękne, podobają się każdemu. Bartosz potrafi uchwycić chwilę, ponad to doskonale dopasował się do naszych oczekiwań. Plener, którego trochę się obawialiśmy czy będziemy potrafili pozować, upłynął sprawnie, szybko, w miłej i luźnej atmosferze.

Polecamy każdemu.
Klaudia i Paweł.

klaudiaipawel

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta. Ciekawa wizja artystyczna co przejawia się na fantastyczne ujęcia. Doskonała jakość zdjęć. Polecamy w 100% Bardzo dobry kontakt i otwartość na współpracę.Super przygotowana foto-książka czytelna i duża. Cóż dodać zadowolenie 10/10.
Monika i Piotr

monikaipiotr

Myśląc o naszym ślubie od razu wiedzieliśmy że nie chcemy kamerzysty, a fotografa, a skoro fotograf to ktoś najlepszy. Współpracę z Bartkiem nawiązaliśmy na Rzeszowskich Targach Ślubnych, gdzie urzekł nas swoimi fotografiami. Od początku byliśmy pewni, że zdjęcia wykonane przez niego będą wyjątkowe i nie pomyliliśmy się. Nasz krótki reportaż z przygotowań do ślubu i wesela idealnie obrazuje wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. Bartek pozwolił nam i naszym gościom całkowicie zapomnieć o obiektywie, uwiecznił każdy niezwykły moment, który był wart uwiecznienia, bez sztuczności i pozowania.
Bartku, bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia, pełen profesjonalizm i niezapomnianą atmosferę. Osobą szukającym fotografa gorąco polecamy współpracę z Bartkiem. Widać, że fotografia to nie tylko jego zawód, ale przede wszystkim pasja, co doskonale oddają wykonane przez niego fotografie.
Kasia i Darek

monikaipiotr

Talent, pasja oraz wielkie zaangażowanie Pana Bartosza przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Zdjęcia wyszły rewelacyjne, a współpraca przebiegła w miłej i swobodnej atmosferze. Polecamy gorąco Pana Bartosza, my gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz to nasz wybór pozostałby niezmienny! Jeszcze raz dziękujemy!
Klaudyna i Paweł

monikaipiotr


Pan Bartosz to otwarta osoba, fotograf z pasją. Piękne ujęcia, udana współpraca ,gorąco polecamy.
Magdalena i Michał

magdalenaimichal

Bardzo serdecznie polecamy Bartosza jako fotografa na wszelakie okazje, my akurat gościliśmy Bartosza na Własnym ślubie:)
I co mogę napisać: przede wszystkim jest osobą bardzo serdeczną, pomysłową i kreatywną od samego początku Bartosz robił wszystko żeby oswoić Nas z obiektywem,co nam ułatwiło późniejszą prace. Z ogólnej usługi jesteśmy bardzo zadowoleni, na całość nie czekaliśmy długo. Z czystym sercem możemy powiedzieć, że fotograf Bartosz Płocica jest profesjonalistą.
Wiola i Artur

wiolaiartur

Nie ma co się dużo rozpisywać, bo efekty naszej współpracy mówią same za siebie. Zaangażowanie Bartka i to, że fotografuje z pasją sprawiło, że mamy piękną pamiątkę z naszego ślubu. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy, co się bardzo ceni. Jesteśmy w 100 % zadowoleni i polecamy Bartka.
Patrycja i Grzesiek

patrycjaigrzegorz

Dziękujemy serdecznie! bardzo miła współpraca, uchwycone te najważniejsze momenty zarówno z przygotowań, z Kościoła, zabawy i tańce, a sesja w Bieszczadach warta była wejścia pod górę mimo chłodnego wiatru – zdjęcia jak z bajki:) Polecamy wszystkim!
Natalia i Radek

nataliairadek

Ciągle wracamy do naszych zdjęć ślubnych – pięknych momentów idealnie uchwyconych przez Ciebie:) Dziękujemy za to, że w każdej chwili możemy za pomocą tych zdjęć cofnąć się myślami do najważniejszego dnia w naszym życiu:) Polecamy fotografa każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.
Edyta i Bartosz

edytaibartosz