Kilka słów o mnie:
Nie urodziłem się z aparatem, a fotografia nie jest dla mnie sensem życia. Jest jednak czymś co mnie zawsze intrygowało, czymś o czym marzyłem, jest magicznym światem,który pozwala zatrzymać ulotne chwile
i wspomnienia na długie lata. Pierwszy aparat fotograficzny kupiłem na studiach za ciężko wypracowane stypendium. Po studiach była szkoła fotograficzna, później nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Dzisiaj staram się ciągle rozwijać, szukać inspiracji, nowych dróg oraz szlifować własny warsztat. Dzięki fotografii spełniam jedno z moich marzeń …

Bartosz PłocicaSzukaj mnie wsród najlepszych w Polsce według Mywed !


 

Wykonując zdjęcia ślubne staram się zatrzymywać ulotne chwile, emocje i detale, które po latach wycisnął łzy wzruszenia oraz spowodują mocniejsze bicie serca. Chciałbym aby moje reportaże z dnia ślubu oraz sesje plenerowe były opowieścią, która pozwoli również innym zobaczyć magię tego wielkiego wydarzenia.

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy, ciągłemu zdobywaniu wiedzy, doświadczenia i rozwijaniu własnych umiejętności sprawię, iż fotograf weselny nie będzie kojarzył się ze sztucznym uśmiechem, poważną miną, kiczowatymi zdjęciami z parasolką, szampanem czy sztuczną kolumną w studio.


Fotografia ślubna – profesjonalne zdjęcia ślubne – Kraków, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Nowy Sącz.


 

Ślub i wesele to szczególnie ważne chwile dla każdej Pary Młodej, dlatego wybór fotografa ślubnego to bardzo odpowiedzialna decyzja. Po latach pozostaną wspomnienia i fotografie ślubne umieszczone w eleganckim albumie, które przypomną najpiękniejsze wydarzenia z dnia ślubu. Warto, aby przygotowania, ślub i ceremonię uwiecznił profesjonalny fotograf ślubny, który potrafi pokazać to, co ważne. Zdjęcia z sesji plenerowej są wspaniałym uzupełnieniem reportażu ślubnego.

Bez względu na to, czy plener jest realizowany w Polsce, czy za granicą musi on pokazywać miłość i bliskość Pary Młodej. Jako fotograf ślubny pracuję w różnych miejscach: Kraków, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Nowy Sącz, ale nie tylko.