kontakt


Fotograf na wesele Bartosz Płocica

Jako fotograf ślubny pracuję w różnych miejscach – Kraków, Tarnów, Rzeszów, więc jestem przyzwyczajony do wyjazdów na wesele, zdjęcia ślubne i sesje plenerowe.

Jeśli interesuje Cię fotografia ślubna, sesja plenerowa, sesja rodzinna lub sesja ciążowa i chcesz poznać szczegóły oferty skontaktuj się ze mną.

Chętnie odpowiem na każde pytanie.

KONTAKT:

Bartosz Płocica
tel: 694 592 350
e-mail: biuro@bartoszplocica.pl

  SOCIAL MEDIA:

fotograf na weselefacebook

fotograf na weselemywed

Formularz kontaktowy


Fotografia ślubna – profesjonalne zdjęcia ślubne – Kraków, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Nowy Sącz.


 

Ślub i wesele to szczególnie ważne chwile dla każdej Pary Młodej, dlatego wybór fotografa ślubnego to bardzo odpowiedzialna decyzja. Po latach pozostaną wspomnienia i fotografie ślubne umieszczone w eleganckim albumie, które przypomną najpiękniejsze wydarzenia z dnia ślubu. Warto, aby przygotowania, ślub i ceremonię uwiecznił profesjonalny fotograf ślubny, który potrafi pokazać to, co ważne. Zdjęcia z sesji plenerowej są wspaniałym uzupełnieniem reportażu ślubnego.

Bez względu na to, czy plener jest realizowany w Polsce, czy za granicą musi on pokazywać miłość i bliskość Pary Młodej. Jako fotograf ślubny pracuję w różnych miejscach: Kraków, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Nowy Sącz, ale nie tylko.